Kočárky a Baby Market

Ptáčnická 2120, 407 47 Varnsdorf 2, tel.: 412 384 749, e-mail: kocarkyababymarket@nakupujeme.cz

NAVŠTIVTE NAŠI OBLASTNÍ PRODEJNU KOČÁRKY A BABY MARKET VE VARNSDORFU PTÁČNICKÁ 3209   

 Přidejte se k nám na FACEBOOKU! Neujdou vám tak žádné novinky. 

Kočárky a Baby Market

Dodací a platební podmínky pro nákup po internetu
 

 •  ZÁSILKOVÝ OBCHOD – PŘEVZETÍ DODÁVKY  

  Obsah dodávky je kupující povinen zkontrolovat již při převzetí balíku od dopravce (pošty) za přítomnosti doručovatele. Pokud je shledána závada (obsah dodávky není kompletní, zboží poškozeno přepravou atd.), adresát zásilku nepřevezme a reklamuje zásilku přímo u dopravce (pošty). Dopravce (pošta) následně sepíše s adresátem protokol o shledané závadě a zásilka bude doručena zpět odesílateli. Odpovědnost za poškození v průběhu přepravy nese dopravce, neboť veškeré zboží je pojištěno. Podpisem přepravního listu spotřebitel dává najevo, že mu byla věc doručena kompletní a v neporušeném stavu. Před prvním použitím je kupující povinen prostudovat záruční podmínky včetně českého návodu na obsluhu a následně se těmito informacemi důsledně řídit. V případě následné reklamace spočívající v porušení vnějšího stavu zásilky a případné tím vzniklé škody se bude při posouzení této reklamace přihlížet k podepsanému přepravního listu.

 • ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY ZE STRANY KUPUJÍCÍHO V PŘÍPADĚ UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY PŘI POUŽITÍ PROSTŘEDKŮ KOMUNIKACE NA DÁLKU :

  Spotřebitel je oprávněn v souladu s § 53 odst. 7 občanského zákoníku ve znění pozdějších předpisů odstoupit od kupní smlouvy bez uvedení důvodu. Odstoupení od smlouvy musí být prodejci doručeno do 14 dnů od převzetí zboží.

  Vrácení kupní ceny bude provedeno do 14 dnů od data doručení vraceného zboží na adresu dodavatele, nejpozději však do 30 dnů od doručení odstoupení od smlouvy.

  Aby byla vrácena celá kupní cena, musí být splněny tyto podmínky:

  • Zboží musí být vráceno kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu, daň. dokladu atd.) a v původním stavu, včetně originálních obalů

  • Zboží nesmí být jakkoliv poškozeno

  • Zboží nesmí jevit známky opotřebení a používání, jinak může být vráceno jen odpovídající finanční plnění

  • Zboží by mělo být vráceno na adresu provozovatele (viz kontakt) spolu s písemným odstoupením od smlouvy (uveďte, prosím, datum nákupu, Vaši adresu a č.ú. pro vrácení peněz) a to nejpozději 14. den počítaný od 1. dne následujícího po dni převzetí zboží

  Zboží, prosíme, posílejte doporučeně a pojištěné, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu na cestě k nám (doporučeně neznamená na dobírku). Náklady spojené se zasláním hradí kupující.
  - V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek má prodávající právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží.
 • Některé ceny uvedené v E-shopu neplatí v kamenném obchodu!
 • Mimosoudní řešení sporů

  Veškeré spory vyplývající ze smlouvy mezi provozovatelem internetového obchodu kocarkydetske.nakupujeme.cz a spotřebitelem budou řešeny vzájemnou dohodou a bez zbytečných průtahů.

  Spotřebitel má podle zákona č.634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu ze smlouvy. K mimosoudnímu řešení sporů ze smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce. Mimosoudní řešení sporů se zahajuje pouze na návrh spotřebitele, a to v případě, že se spor nepodařilo s prodávajícím vyřešit přímo. Návrh může spotřebitel podat nejpozději do 1 roku ode dne, kdy spotřebitel uplatnil své právo, které je předmětem sporu, u prodávajícího poprvé.


 
 • Poštovním balíkem:
  Z
  boží vám zašleme  balíkem České pošty na dobírku.
        Cena: 75,- až 180,- Kč (poštovné a dobírka ). Cena je odvislá od váhy a velikosti balíku a bude vám sdělena e-mailem.  Pohybuje se od 75,- Kč ( doporučené psaní). 120,- Kč doporučený balík do 5 kg, 150,- Kč balík do 10 kg .Balík nad 10 kg je zatížen od r.2013 21% DPH.(cca 30,- Kč) Příplatek za balík do ruky činí 30 Kč. 
                  Balné je zdarma.
AKCE: Při nákupu dětského textilu nad 1000, - Kč poštovné 0,- Kč
 Jako doporučené psaní lze poslat např. dudlík, chrastítko, kabátek, čepička a další věci, které se vejdou do obálky A4.
Jako doporučený balík do 5 kg lze poslat např. obuv, kolotoč, soupravy, nočníky, kbelíky, deky, určité hračky (menších rozměrů).
Jako doporučený balík do 10 kg lze poslat např. autosedačky, vaničky, odrážedla, postelové sety, golfové hole.
Jako doporučená balík nad 10 kg lze poslat např. kočárky, postýlky a jiný nábytek.
 • Osobní vyzvednutí na prodejně ve Varnsdorfu:
  Při vyplňování vaší objednávky napište do poznámky že si chcete zboží vyzvednou osobně na naši prodejně. Nebude Vám účtován žádný manipulační poplatek. V okamžiku zabalení vás kontaktuje operátor a sdělí Vám od kdy je možné si zboží na prodejně vyzvednout. (zboží je na prodejně rezervováno 24 hodin)
 
Nákupní košík
Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat
Registrace uživatelů
přihlásit | registrovat
Aktuální nabídky

Položka je ve slevě -63%

Dívčí triko DiD - páv


Krásné dívčí triko značky DiD. Tričko s krátkým rukávem, na přední straně výšiv ...

269 Kč (s DPH)

Cena: 99 Kč (s DPH)

Bavlněné dětské prostěradlo - beránci

Krásné bavlněné prostěradlo s motivem beránků. Rozměr: 140 x 70 cm Materiál: bavlna

Cena: 189 Kč (s DPH)

Kočárky a Baby MARKET - Czech Republic, e-mail: kocarkyababymarket@nakupujeme.cz -
CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies